Ana sayfa

ZHONGSHANSHI ZHISHUN PATTERN DIE Co.,LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Kalıp endüstrisine fayda sağlayacak elektrik
  Günümüzde, giderek daha fazla kalıp işletmesi, e-ticaret yoluyla sipariş almanın büyük bir trend olduğunu fark ediyor. Tüm ürünler online satışa taşınamasa bile, online satışlarda uygun kategoriyi düzenlemek satışlarda belirgin bir artış getirebilir, e-ticaret platformunun tanıtım yapmak, web sitesi yapımı, daha fazla satın alma bilgisi almak, on-line iş yapmak için kullanılması, kurumsal elektronik ticaret uygulaması kalıptır.

  Profesyonel e-ticaret platformunun bir sonucu olarak, kurumların ağ iş platformu mimarisi yeteneğine sahiptir, kalıp kurumsal kendi kendine inşa edilmiş maliyet düşürme ve profesyonel olmayan karmaşık operasyon süreci sağlayabilir. Ve daha da önemlisi, profesyonel çalışmaya göre olabilir işletmelerin pazarlama amaçlarını kısa sürede gerçekleştirebilmeleri için kişisel, kesin çözümü teşvik etmek için önerilen kalıp endüstrisi pazarlama kanalının. Bu kaynakların kullanımını en üst düzeye çıkarmak için. Alıcıların açısında durun, e-ticaret platformuna yardımcı olun, müşteriler doğrudan tedarikçilerle işbirliği yapabilir, bu da müşterilerin uygun, uygun fiyatlı, konforlu alışveriş deneyimini büyük ölçüde artıracaktır.

  PK elektrikli iş modeli

  Mevcut elektrik gelişiminin iki büyük trendi olarak dikey elektrik müteahhitliği ve entegre elektrik, her birinin avantajları vardır. Dikey elektrik müteahhitliği, profesyonel, hassas, kurumsal marka, ürün kalitesi, ürün özelliklerine sahip alt bölümlere ayrılmış piyasa işletim modudur. fiyat ve satış sonrası hizmet, farklılıklar benzersiz rekabet avantajını gösterir, ağ platformunun çalışmasının standart olmaması nedeniyle işletmelerin kolayca çözmesine yardımcı olabilir, fiyat sisteminin tam olmaması, makul bir müşteri güveni standardının olmaması ve tereddüt gibi nedenler .Ve kapsamlı elektrik, bölgesel kısıtlamaların avantajının ötesinde, kullanışlı ve hızlı, düşük maliyetle birleştiğinde, büyük miktarda bilgi, sınırsız iş fırsatlarına sahiptir, kısa sürede elde etmek için görünürlüğü artırır.

  Entegre elektrikli iş platformuna göre, dikey elektrikli iş platformunu seçen kalıp işletmeleri, B2B modelinin uygulanması daha fazla avantaj ve güvenceye sahiptir. hassas pazarlama gerçekleştirmek için düşük maliyet. Kalıbın yukarı ve aşağı yöndeki işletmelerin bir araya getirilmesini uygulayarak, işletmelerin yukarı akışlı tedarikçilerin ve alt alıcıların daha iyi gelişmesine yardımcı olur, kanalların genişlemesi, hammadde tedarikinin ve alt alıcıların düşük maliyetini çözmek ve verimli geliştirme.Aynı sanayi işletmeleri bir daire içinde bir araya geldi, arz ve talep bilgilerinin, işlevlerin ve uygulama platformunun kesin eşleşmesini sağlamak için daha verimli, sektörün gerçek durumuyla daha uyumlu, daha fazla zemin.

  Kalıp endüstrisi zinciri dikey B2B elektrikli iş platformu olarak yapılan YunZhi, her zaman ana hedef müşteriler olarak dikey niş kalıp, kalıp yukarı ve aşağı akış işletmelerine dayanmaktadır, "alıcıların en uygun maliyetli kaliteli mal kaynağını bulmaları için ücretsiz yardım" doğrultusunda "İlke olarak, kullanıcılara kaliteli satın alma hizmetleri sunmak, işletmelerin iyi bir kredi sistemi kurmalarına yardımcı olmak.

  Tabii ki, elektronik ticareti küçümsemek için hala kalıp işletmesinin bir parçası var. Bireysel kalıp işletmesi, kalıp işletmesini çoğunlukla uzun vadeli işbirliği işi yoluyla düşünür ve yeni müşterilerin geliştirilmesi ve yeni müşterilerle tanışmak için güçlü bir talep değildir. İnternetin asıl işlevi onlar için pek kullanılmadığı için. Aslında, elektronik ticaret sessiz ve kalıp endüstrisidir, hatta kalıp işletmesi bile düşünme alışkanlıklarını değiştirmektedir.

  Mevcut elektronik ticaret politikasının iyi bir ortamda uygulanması, zaten ısıtılmış rekabet, çeşitlendirilmiş pazar geliştirmek, yeni iş ortakları aramak, ciddi durum kalıp işletmelerini yeni ürünler pazarlama kanalı bulmaya zorladı.Bunun ışığında, hayatta kalmak için kalıp işletmeleri kuruldu. İyi niyet yönetimi temelinde, doğru B2B e-ticaret platformunu seçmek, rasyonel seçimdir.

 • OEM / ODM

  ZHONGSHANSHI ZHISHUN DESEN KALIP A.Ş., LTD. müşterilerine yeni ürün tasarım aşaması doğrulaması, deneme üretimi ve plastik parçalar, metal parçalar küçük parti üretim çözümleri sunarak, müşteriler için deneme üretim döngüsünü kısaltarak, ülkedeki hızlı prototiplemenin (eller) lider tedarikçisi olmayı taahhüt eder ve Sürekli olarak geliştirme maliyetlerinden tasarruf edin.

 • Ar-Ge

  ZHONGSHANSHI ZHISHUN DESEN DIE co., LTD siness merkezinin eksiksiz ve
  bilimsel kalite yönetim sistemi ve bütünlük, güç ve ürün kalitesi iş merkezi
  endüstri kabulü elde edin.
  Hayatın her kesiminden hoş geldiniz arkadaşlar ZHONGSHANSHI ZHISHUN PATTERN DIE co.,
  LTD ziyaret, rehberlik ve iş görüşmesi için kullanım merkezi.

İletişim bilgileri
ZHONGSHANSHI ZHISHUN PATTERN DIE Co.,LTD

İlgili kişi: Miss. Eileen Lee

Tel: 86--13739235307

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)