Ana sayfa ÜrünlerHassas CNC İşleme Hizmeti

Kumlama CNC Hassas İşleme Hizmetleri, 0.05mm 4 Eksen CNC İşleme

Kumlama CNC Hassas İşleme Hizmetleri, 0.05mm 4 Eksen CNC İşleme

  • Kumlama CNC Hassas İşleme Hizmetleri, 0.05mm 4 Eksen CNC İşleme
Kumlama CNC Hassas İşleme Hizmetleri, 0.05mm 4 Eksen CNC İşleme
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zhishun
Model numarası: ZHISHUN
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: müzakere
Fiyat: Negotiation
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 3-10 iş günü
Ödeme koşulları: / T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Özel CNC İşleme Hata payı: + -0,05 mm
Uygulama: Araba parçası Yüzey işleme: kum püskürtme
süreç: hassas renk: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

Kum püskürtme CNC Hassas İşleme Hizmetleri

,

0.05mm CNC Hassas İşleme Hizmetleri

,

Kumlama 0.05mm 4 Eksen CNC İşleme

Otomobil Yedek Parça Kumlama İçin Alüminyum Özel Hassas İşleme

 

 

CNC çıkarma yöntemlerinde olduğu gibi, geleneksel Hızlı Prototipleme sürecinde bilgisayar destekli tasarım – bilgisayar destekli üretim CAD-CAM iş akışı, ya bir CAD iş istasyonu kullanılarak 3D katı olarak ya da bir kullanarak 2D dilimler olarak geometrik verilerin oluşturulmasıyla başlar. tarama cihazı.Hızlı prototipleme için bu veriler geçerli bir geometrik modeli temsil etmelidir;yani, sınır yüzeyleri sonlu bir hacmi çevreleyen, içini açığa çıkaran delikler içermeyen ve kendi üzerlerine kıvrılmayan bir yüzey.

 


 

Sizin için ne yapabilirim ?

SLA(3D BASKI)

Hızlı prototipleme stereolitografi üretimi, mühendislere, tasarımcılara ve mucitlere, geleneksel üretimde haftalar veya aylar almak yerine, birkaç gün içinde tutabilecekleri, test edebilecekleri ve gösterebilecekleri boyutsal olarak doğru plastik parçalar sağlar.
Stereolitografi (SLA veya 3D katmanlama veya 3D baskı), bir ultraviyole lazer ve büyük bir foto-kürlenebilir polimer sıvı plastik fıçısı kullanan bir işlemde doğrudan CAD verilerinden üç boyutlu katı plastik nesneler üretir.Bir CAD dosyasından çalışan stereolitografi, bir lazer ışını kullanarak polimeri kesin desenler halinde katılaştırır.Doğrudan 3D tasarımlardan oluşturuldukları için SLA parçaları son derece hassastır ve doğruluk veya kaliteden ödün vermeden hızlı geri dönüş süresi ile teslim edilir.

 

SLS(3D BASKI)

Ek bir hızlı prototipleme süreci olan Seçici Lazer Sinterleme (SLS), poliamidler, naylonlar veya metaller gibi çeşitli toz malzemelerden CAD verilerinden 3 boyutlu parçalar oluşturur.Daha sonra bir lazer ışını, ilave bir işlem olarak iki boyutlu kesitleri veya katmanları seçici olarak ısıtır ve kaynaştırır (sinterler).SLS, tasarım döngüsünün başlarında parçaları oluşturmak için hızlı ve kolay bir yol sağlar, ancak sınırlı üretim çalışmaları için de uygundur.
SLS süreci hızlıdır ve ekonomiyi en üst düzeye çıkarmak için parçalar iç içe yerleştirilebilir, geleneksel hızlı prototipleme veya model kesme işlemlerinden çok daha üstün bir hizmet sunar.
SLS süreci, hem mühendislik tipi reçinelerde hem de tek kullanımlık döküm mumlarında parçalar üretmemizi sağlar.Çeşitli parçaları hızlı ve doğru bir şekilde üretebilme yeteneği, müşterilerimize yeni ürün döngü süreleri ve toplam pazara sunma süresi açısından çarpıcı bir avantaj sağlamıştır.
En yeni nesil Seçici Lazer Sinterleme makineleri, 3D-CAM'e desen ve prototip oluşturma konusunda ek bir yetenek kazandırdı.

 

 

Plastik Enjeksiyonlu Parçalar ve Kalıp Silikon Kalıp

Hepsi bir çatı altında, enjeksiyon kalıplama makinelerimiz çok çeşitli reçineleri ve renklendiricileri işleyebilir ve inanılmaz derecede hızlı geri dönüşle yüksek kaliteli parçalar üretebilir.
Son işlem türleri ara parçası
Aletler, son kullanım kozmetik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak cilalı veya dokuludur.Özel gereksinimlerinizi karşılamak için dış dokular sağlamak için SPI tanımlı kalıp dokuları uygulanır.
Kalıp yüzeylerine uygulayabildiğimiz son derece hassas tekstüre, parçaların görünümünü büyük ölçüde iyileştirir.Tekstüre, desen ve tasarımda büyük esneklik sağlayan bir fotoğraf dağlama işlemi kullanılarak yapılır.Uzman kadromuzun desteğiyle mevcut binlerce desen arasından seçim yapabilirsiniz.Ayrıca mevcut desen boyutunu ve derinliğini ayarlayarak dokuları özelleştirebilirsiniz ve Misontech ayrıca istek üzerine özel desenler de yapabilir.
Tekstüre Spacer için Kalıp Hazırlama
Kalıp yüzeyleri, çoğu doku uygulaması için 240-320 zımpara finisajına hazırlanır.Daha az derinliğe sahip dokular ve ince desenler için 400-600 zımpara kullanılır.
Tekstüre etme, kalıbın dokulu yüzeyi bozmadan temiz bir şekilde çıkarılmasını sağlamak için bir dizi taslak açısı gerektirir.Her .001” desen derinliği için yaklaşık 1.5° draft bırakıyoruz.Bazı dokuların en iyi sonucu veren minimum taslak açıları vardır, ancak desenin derinliğini ayarlamak gerekirse bunları azaltabilir.

 

CNC İşleme

Misontech'in Bilgisayarlı Sayısal Kontrollü (CNC) işleme merkezleri, doğrudan CAD modelinizden tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza uygun parçalar ve kalıplar oluşturur.IGES, STEP, Parasolid, Native CAD ve diğer benzer dosyalar ile de çalışabiliriz.
Bu çok takımlı frezeler, hem plastik hem de metal prototiplerin yanı sıra plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar için alüminyum veya çelik kalıpları işlemek için kullanılabilir.
Proje boyutuna ve gereksinimlerine bağlı olarak toplam teslim süresi parçalar için 3 ila 6 gün ve kalıplar için 3 ila 6 haftadır.Metal aletlerde küçük, zor şekiller oluşturmak için, boşluklar oluşturmak üzere metali tabandan uzaklaştırmak için son derece hassas bir elektrot kullanan Elektrik Boşaltma Makinelerimiz (EDM'ler) bulunmaktadır.
CNC işleme, MUD çerçeve sistemleri için çelik veya alüminyum kesici uç takımları üretmek için de kullanılır.

 

Yatırım dökümleri

Hassas döküm (Kayıp Mum Döküm olarak da adlandırılır), en eski metal şekillendirme tekniklerinden biridir.Dökümler, çeşitli metallerde ve yüksek performanslı alaşımlarda doğruluk, tekrarlanabilirlik, çok yönlülük ve bütünlük ile bileşenlerin üretilmesine izin verir.İşlem, seramik bir bulamaçta birden çok daldırma ile yapılmış bir seramik kabuğa yatırılmış bir mum deseni kullanır.Kabuk kuruduğunda, mumun erimesine neden olacak şekilde pişirilir.Daha sonra metal boş kabuğun içine dökülür.Metal katılaşıp soğutulduğunda, kabuk kırılır.

 

 

Ürün bilgisi:

 

Ürün tipi Hassas CNC İşleme
standartlar Müşterilerin çizimlerine göre
Malzeme Yetenekleri

---alüminyum

--- Karbon çelik

---Bakır

---eğilebilir Demir

---gri demir

--- dövme parçası

Sona ermek

---Kaplama

---Isı tedavisi

--- Eloksal

--- Güç Kaplama

---Parlatma

İleri teknoloji

 

--- CNC hassas otomatik torna

--- Gelişmiş ölçüm ve test ekipmanları

--- Merkezsiz öğütücü ile

---CNC Delme ve kılavuz çekme makineleri

--- Ultrasonik temizleme makinesi

Hoşgörü Müşterilerin isteğine göre
Denetleme Gelişmiş Ekipmanlar+ Profesyonel Kalite Ekibi

İletişim bilgileri
ZHONGSHANSHI ZHISHUN PATTERN DIE Co.,LTD

İlgili kişi: admin

Tel: +8618676408576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler